Kaunas – antrasis pagal dydį Lietuvos miestas  šalies centrinėje dalyje,Nemuno ir Neries santakoje. Kauno miestas yra centrinėje šalies teritorijos dalyje, nuo sostinės yra nutolęs apie 100 kilometrų, nuo didžiausio šalies uosto Klaipėdos – 212 kilometrų. Kaunas randasi pagrindinių Lietuvos susisiekimo kelių sankryžoje. Svarbus pramonės, transporto, mokslo ir kultūros centras. Laikinajai sostinei tenka apie 14 proc. visos Lietuvos ekonominės veiklos, sukuriama 11 proc. BVP. Kaunas yra lengvai pasiekiamas įvairiomis transporto priemonėmis.Kauno miesto centro yra įsikūręs tarptautinis Kauno oro uostas, išplėtota geležinkelio infrastruktūra.

                    Paskutiniu laikotarpiu, Kauno miestas tvarkosi: keliai, pastatai, parkai, dviračių takai ir šaligatviai įgauna naujas spalvas.Daugiau informacijos: http://tvarkosi.kaunas.lt/. Kaune buvo pastatyta daug komercinės paskirties patalpų, kurios pritraukia investuotojus, įmones, darbuotojus. Kaunas tampa vienu  patraukliausių miestų Lietuvoje.

           Kauno projektuose rasite daugybę vystomų projektų populiariausiuose Kauno rajonuose: centre,senamiestyje, žaliakalnyje, aleksote, vilijampolėje, eiguliuose, kalniečiuose, šančiuose, šilainiuose, giraitėje, vijūkuose, romainiuose, vaišvydava,dainava, garliava, poderiškės, ringaudai, domeikava ,sargėnai, vytėnai ir užliedžiai.

          Galime Jums pasiūlyti dar  tik pradedamus statyti  ar jau pastatytus, naujos statybos namus, butus, kotedžus ar  suformuotus sklypus.  Galite įsigyti su daline apdaila arba su pilna apdaila.

         Individualus projektas turi skirtingus išplanavimus, skirtingas naudojamas medžiagas, bei vietas.  Projekto vadybininkas išsamiau papasakos apie projektą ir jo  privalumus.

         Šiuo metu parduoti arba vystomi gerai žinomi projektai, kaip : Auksine kalva, Puodžių namai, Romainių alėja, Giraitės kotedžai, Giraitės butai,  Piliuonos sklypai, Aguonų namai, Sargėnų kotedžai, Domeikavos kotedžai, Buksmedžių kotedžai, Karininkų namai, Linkuvos kvartalas, Pilėnų namai, Noreikiškių dvibučiai, Aleksoto vilos, Garliavos namai, Narsiečių kotedžai, Kalniečių butai ir daugelis kitų.